KARINE SIIL

Perekond Siil koos vallavanem Margus Möldriga. Foto: Jõgeva Maavalitsus.

Karine Siil on kolme lapse ema. Pere vanim, tütar Mari Liis, õpib Puurmani Mõisakoolis. Pere noorimad, poisid Siim ja Sander, käivad Puurmani Lasteaias Siilipesa. Mari Liis on eeskujulik ja viieline koolitüdruk, aktiivne spordis ning kaasategev klassi- ja kooliüritustel. Mari Liisi tunnustati Puurmani Mõisakooli tiitliga Hea Eeskuju 2016.

Karine ja Risto Siil on oma lastesse süstinud isamaalist armastust ja kodumaa kaitset. Karine ja Risto kuuluvad mõlemad kaitseliidu ridadesse, on aktiivsed ja tegusad liikmed. Peretütar Mari Liis on kodutütar.

Karine Siil on Puurmani valla elanik sünnist saadik. Ta on lõpetanud Puurmani Keskkooli ja omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis haldusjuhtimise erialal.

Karine Siil töötab haldusspetsialistina Kaitseliidu Jõgeva malevas. Karine töötajana ja kolleegina on sõbralik, selge eneseväljendusoskusega, kohusetundlik, täpne, korrektne, tähtaegadest kinnipidav, teistega arvestav ning hooliv.

Karine suureks armastuseks ja hobiks on hobused. Juba lapsest saati unistas ta oma hobustest. Nüüd on tal nad olemas. Pere elab oma maamajas, kus on ruumi ka lemmikloomadele. Karine Siil on oma teadmisi hobumajanduses täiendanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses.

Vabadel hetkedel tegeleb käsitööga, eriti meeldib kudumine. Karine pere lööb kaasa Härjanurme Maarahva Seltsi tegemistes.

Karine Siil on lisaks pere- ja tööelule aktiivne ning tegus kogukonnas. Perekond Siil pälvis Puurmani valla Aasta Tegija 2013 tiitli. Karine ja Risto olid mõttetalgute korraldajad, algatajad ja läbiviijad. 2015.aasta suvel aitasid laste töö- ja puhkelaagris läbi viia metsalaagrit, mille eesmärgiks oli ellujäämise-, looduse- ja teistega arvestamise õpetus. Risto oli õpetaja-juhendaja rollis ning Karine toitlustas.

Aastal 2008 omistati perekond Siilile rahvusvärvides mastivimpel eeskujuliku ja silmapaistva töö eest koduümbruse heakorrastamisel ning kaunistamisel.