MARIS KUKK

Maris ja Aivar Kukk´e peres kasvab neli toredat, hakkajat ja tublit last. Pere vanim laps, Andreas, elab iseseisvat elu ning on vahvate laste isa. Tütar Triin lõpetas kevadel Puurmani Gümnaasiumi ning õpib Tartu Kutsehariduskeskuses kokaks. Pere noorimad tütred Grete ja Berit õpivad Puurmani Gümnaasiumis. Pere noorimad lapsed osalevad kooli huviringides, kultuurimaja tantsuringis ning kahel korral nädalas käiakse Tartus iluuisutrennis. Suure hoole ja pühendumisega tegeleb Maris kõigi oma laste ja lastelastega, panustades nende mitmekülgsesse haridusse ja tulevikku, vastavalt pere ressurssidele.

Maris on oma positiivsust, sära, aktiivsust ja entusiastlikku pealehakkamist süstinud oma lastesse ja abikaasasse. Maris on aastaid osalenud lasteaia hoolekogus ning juhtinud selle tegevust. Perekond Kukk on aktiivne erinevatel üritustel, kas tegijate või osalejatena.

Pere- ja tööelu kõrvalt on Maris juba mitmed aastad Puurmanis tegutsenud vabatahtliku tugiisikuna. Ta on läbinud heategevusfondi SA Dharma tugiisikute koolituse. Osalenud Gordoni perekoolis. Oma tegemistesse on viimastel aastal haaranud ka abikaasa Aivari.

Marise ja Aivari hoole ja juhendamise all on olnud ja on mitmete Puurmani valla perede lapsed ja vanemad.

Marise ja Aivari tegevus on imetlusväärne ja eeskujuks meile kõigile. Lisaks oma lastele jagub neil hellust, hoolt, tähelepanu ja aega teistele peredele pühenduda. Nad tegutsevad vaikselt, ilma teiste tähelepanu ja kärata. Vahel ka ohverdades ennast ja oma pere aega.

Marise ja Aivari toetus/tugi aitab ennetada riskirühma perede sattumist halvale, kuritegelikule teele ja öelda „Ei!" ahvatlustele. Nende pühendumus aitab kaasa abivajaja positiivse minapildi kujunemisele, enesehinnangu tõusmisele. Nad toetavad riskirühma peresid ning loovad tingimused nende edukaks toimetulekuks edaspidises elus.